Miks valida maisitärklise komposti lauanõud

- Feb 19, 2019-

Maisitärklis on biolagunev toode. See on valmistatud maisitärklist kui peamine tooraine ja seda töödeldakse kõrgtehnoloogilise tootmisprotsessiga. Looduslikke tingimusi saab iseenesest halvendada, vältides keskkonnareostust ja säästes taastumatuid ressursse, nagu õli.

Maisitärklise komposti lauanõude eelised

1. See on inimkehale kahjutu. Kuna see on valmistatud maisitärklisest ja muudest keskkonnasõbralikest materjalidest, ei sisalda see kahjulikke aineid. Seda saab kasutada pikka aega.

2. Nullreostus, toode maetakse maapinnale ja sobival temperatuuril, võib see laguneda, et moodustada 90 päeva pärast süsinikdioksiidi ja vett ning ei saastata pinnast ja õhku.

3. Ressursside säästmine, maisitärklis on taastumatu ressurss, mis on ammendamatu ja ammendamatu, samas kui paberist lauanõud ja plastist lauanõud vajavad suurt hulka puitu ja naftakeemiatooteid. Maisitärklise kasutamine toorainena võib säästa palju nafta- ja metsaressursse.

4. Kõrge kvaliteet, hea toote kudumine, veekindlus, õlikindlus, läbilaskvuskindlus, hea temperatuuritakistus ja madal temperatuuritugevus, mis sobivad külmkapis külmutamiseks, külmhooneks, värskeks toiduks, mikrolaine soojendamiseks jne.

Corn starch tableware