Milline materjal on purustatav kott?

- Oct 30, 2018-

Lagunevast plastist ostukotid. Need ostukotid on valmistatud täielikult lagunevast plastist ja neil on täielikud lagunemisomadused. Toodet võib looduslikult väikeste molekulaarsete mikroorganismidena täielikult ilma keskkonnareostuseta laguneda. Praegu reklaamitakse selliseid plastikkotid välismaal. Vastavalt täielikult lagunevate plastide spetsiifilisele koostisele saab neid jagada kolmeks järgmisteks kategooriateks:

(1) PLA, PHA biolagunevad plastmassid, mis on bioloogiliselt fermentatsiooniga sünteesitud, kasutades looduslikku tärklist toorainetena, tarbivad suures koguses toitu, seega on arendusruum piiratud.

(2) Alifaatne polükarbonaat (APC) põhinevad lagunevast plastist, mis on sünteesitud süsinikdioksiidist, kus kasutatakse süsinikdioksiidi, mis on tööstuslik kõrvalsaadus, mida praegu kõik kiskuvad, tarbimata toidu ja vähendades karbiidide heitkoguseid. "El Niño" nähtuse kõrvaldamiseks, mida põhjustab kasvuhoonegaaside mõju, ja saavutada kaks eesmärki, on turuväljavaade lai.

(3) Tavapärastele plastidele lisatud mitte-tärklise lagundava aine täieliku lagunemise saadus on praegu tööstusjärgus, näiteks usaldusväärse lagunemise ja paljutõotava tuleviku jaoks.