Mis on maisi tärklis söögiriistad kompostitavad?

- Dec 20, 2018-

Maisitärklis on üks peamisi allikaid inimestel tärklise ja samuti on põhitooraine tärklise tööstuslikuks ja sügav töötleva tööstuse tärklise toorainena.


Nn maisi tärklis on nähakse ja amylopectin. Kõrge nähakse maisitärklis viitab selle nähakse maisitärklis on kõrgem kui 55% kuni 85%, kuigi nähakse tavaline mais tuumas on vaid 22%. % ~ 27%.


Nähakse kus glükoosi on seotud α-1,4 võlakirjade polümeer ja polümerisatsioon 100 kuni 6000 glükoosi ühikut on ahela ülesehitus on. Vesipõhised peatab ei tooda dekstriin kuumutamisel, kuid lahustub colloid moodustamiseks ebastabiilne lahendus madala viskoossusega. Pärast seisma temperatuuril 50 ° C ~ 60 ° C kaua, kristalliline sade sadestub ja reaktsioon on pöörduv. Joodiga on sinine.


Nähakse on väikestest kiudaineid ja on unikaalne väärtus võrreldes üldise tärklist. Eriti physicochemically muundatud nähakse funktsiooni tugevdavad veelgi, mis annab uue tooraine taotluse tööstustoodangu tärklise avastamiseks.


Valmistatud nähakse film on hea läbipaistvus, paindlikkus, tõmbetugevus ja vees Lahustumatust ja on mürgine ja saastevaba. See on laialt kasutusel materjale, pakkematerjalid ja vee ja vastupidavad materjalid.


Tänu suure võimsusega vastupanu ja tugevust nähakse ning hea veekindlus, seda kasutatakse ka kirtsutama ja liim. Nähakse saab erinevaid filme ja erinevate ribade valmistamiseks. Valmistatud nähakse on tasumata selguse, elastsuse, tõmbe tugevus ja vettpidavaks.

corn starch cutlery compostable

Valge saaste on toonud mõõtmatu kahju inimese elukeskkonna, mis on põhjustanud kogu ühiskond ja kõik inimesed – omistavad keskkonnakaitsele. Silmitsi üha ammendunud nafta ressursse, biolagundatavaid materjale, mis vastavad trend on muutumas teadus- ja arendustegevuse hotspot tehnoloogia keskkonnasõbralikke tooteid. Lagunev plasti turule sisenemiseks peab vastama järgmistele nõuetele:

1 praktilisus, koos sarnased rakenduse tulemuslikkuse sarnane tavalise plastist või

2 logaritmilise kasutaud, saab ka looduses lagunevad kiiremini, saavad fragment, mis on kergesti imenduv keskkond ja lõpuks tagasi loodusesse;

3 ohutus, jääkide lagunemise protsessi ja lagunemise pärast on kahjutu või mitte kahjustada looduskeskkonna;

4 säästlik, hind on lähedale või korter sarnane tavalise plastikuga.


Biolagundatavad plastmassid hind on liiga kõrge, ent lagunev plasti hind on üle 50% kõrgem kui samalaadsed plastist tooted. Nende seas lagunemine saab täielikult 4-8 korda suurem, mis on suurim takistus selle edendamine ja kohaldamisel. Et vähendada kulusid ja toodete lagunemise toimimise tagamine, tärklise biolagundatavad plastmassid on saanud kuum toode riigis.


Tärklis on praegu levinuim tüüpi biolagunevast polüsahhariid looduslik polümeer. See on suur allikas, hea hind ja lihtne biolagunemise eeliseid. See mängib olulist rolli biolagunevate materjalide valdkonnas. Eri kvaliteediklasside tärklise plastide mehaanilised omadused avaldatakse kodus ja välismaal võib võrrelda üldiselt sarnased rakendused traditsiooniline plastikuga, kuid nad on sageli ebarahuldav. Üks peamised puudused on, et lagunemise vastupanu tärklist sisaldavate plastide lagunemine ei ole hea. Märg on kehv, mehaaniliste omaduste oluliselt vähendada vee puhul ja veekindlus on täpselt ära traditsioonilise plastist kasutusel. Kõrge nähakse tärklis on hea veekindlus, nihutamise vastupanu ja moodustavad vara võrreldes tavalise tärklist, seega on suur arengupotentsiaal, plastmassitööstus film.