Millised on keskkonnakaitse lauanõude tüübid

- Sep 10, 2020-

Ühekordsed lauanõud võib jagada kolme kategooriasse vastavalt tooraine allikale, tootmisprotsessile, lagunemisrežiimile ja taaskasutustasemele


1. Biolagunemine: näiteks paberitooted (sh tselluloosi vormimine, papist katmine), söödav pulbervormimine, taimekiudude vormimine jne;2. Foto / biolagunevad materjalid: foto / biolagunevad plastikud (ei vahuta), näiteks fotolagunevad PP;3. Kergesti ringlussevõetavad materjalid: näiteks polüpropüleen (PP), suure löögiga polüstüreen (HIPS), kahteljeline tõmbetugev polüstüreen (BOPS), looduslikud anorgaanilised mineraalidega täidetud polüpropüleenist komposiitproduktid.[kas keskkonnakaitse lauanõud on lihtsalt lagunevad lauanõud]Ei, keskkonnakaitselisi lauanõusid on kolme tüüpi: neid on lihtne taaskasutada, neid on lihtne utiliseerida ja neid on kerge imada (laguneda). Lagunev on ainult üks neist. Lagunemine on ainult ringlussevõtu täiendus, see tähendab, et kui teatud pakkematerjali on raske ringlusse võtta või kui selle ringlussevõtu väärtus on madal, võib seda pidada lagunevate pakendite kasutamiseks.


[kas keskkonnakaitse lauanõud on lihtsalt lagunevad lauanõud]Ei, keskkonnakaitselisi lauanõusid on kolme tüüpi: neid on lihtne taaskasutada, neid on lihtne utiliseerida ja neid on kerge imada (laguneda). Lagunev on ainult üks neist.

Lagunemine on ainult ringlussevõtu täiendus, see tähendab, et kui teatud pakkematerjali on raske ringlusse võtta või kui selle ringlussevõtu väärtus on madal, võib seda pidada lagunevate pakendite kasutamiseks.


[kas lagunevate lauanõude ümbertöötlemine on tarbetu?Ei, ühtegi materjali ei tohiks oma äranägemise järgi ära visata. Ressursside raiskamise ja keskkonnareostuse vähendamiseks tuleks neid aktiivselt klassifitseerida ja ringlusse võtta. Isegi lagunevad tooted tuleb mõistlikult utiliseerida või kasutada. Absurdne on rääkida lagunemiskiirusest ja laguproduktidest ilma konkreetsete keskkonnateguriteta.