Mis on lagunevate pakkematerjalide sisu

- Feb 15, 2021-

Millised lagunevad pakkematerjalid kuuluvad lagunevate pakkematerjalide hulka?

1, fotolagunevad plastid; see laguneb valguse toimel ja jaguneb kahte tüüpi: vormimiseks ja lisandiks. Sünteetiline fotolüüs viitab mõne nõrga ahela sisseviimisele, mis on madala energiaga ja kergesti purunev polümeersünteesi protsessis, või ühendades mõned valgustundlikud geenid ja ülekantud aatomid, mis näevad fotolüüsi. Sel viisil toimub valguse toimel keemiline reaktsioon, mis viib polümeeride makromolekulide lagunemiseni ja pikad ahelad lagunevad väikesteks molekulaarseteks fragmentideks, mida mikroorganismid on kergesti neelatavad. Lisandina toimiva fotodegradatsiooni eesmärk on lisada plastkomponentidesse teatud kogus fotosensibilisaatorit, mis valguse toimel samuti laguneb. Meetod on suhteliselt lihtne ja hind on suhteliselt madal.

Mis on lagunevate pakkematerjalide sisu

2. Biolagunevad plastikud. Seda lagundavad bakterid, hallitusseened ja mitmesugused mikroorganismid. Tulenevalt asjaolust, et levinud mikroorganismid võivad materjalide sisemist struktuuri või koostist lagundada, seedivad ja imenduvad pakendijäätmed looduskeskkonnas mikroorganismide poolt ning seejärel lagunevad väikesteks molekulaarseteks ja osalustüüpideks. Osalev biolagunev plast on omamoodi biolagunev materjal, millesse on lisatud teatav kogus tärklist, looduslikku õled, riisikõrt ja puuviljakest. Pärast teatud biolagunevate pakenditoodete moodustumist.

3. lahustuvad lagunevad plastid; see laguneb valguse ja bioloogia ühise tegevuse käigus. Biolaguneva tärklise, reguleeritava lagundatava fotosensibilisaatori ja automaatse oksüdeerija lisamine plastidesse põhjustab pärast kasutamist plastiku jõudluse languse ja plastikud lagunevad regulaarselt tükkideks. Pärast seda laguneb plast mikroorganismide ja automaatse oksüdeerija reaktsioonil kiiresti.