Millised on meie jaoks paberi ja plasti asemel pakenditoodete eelised

- Feb 15, 2021-

Meie igapäevaelus mängivad kilekotid olulist rolli. Kõndides tänavatel, supermarketites, turgudel ja muudes värvilistes kilekottides, on meil teistsugune elu. Kilekotid on toonud meie ellu suurt mugavust. Täna, kui jõuga propageeritakse keskkonnakaitset ja energia säästmist, muutuvad ka kilekotid. Me võime ainult teada, et kilekotid toovad meile mugavust, kuid turule voolab kvalifitseerimata kilekotte. Kuidas me neid tuvastada saame.

Kilekottide kasumlikkus on suhteliselt suur, nii et paljud ettevõtted näevad ärivõimalusi erinevate kilekottide tootmiseks. Tootjate ja ostukanalite segaduse ning huvidest lähtuvate kanalite tõttu kasutavad mõned ebaseaduslikud müüjad sageli mürgiseid ja kahjulikke tooraineid, et valmistada erineva spetsifikatsiooniga kilekotte, ning panevad need toiduturule, et tarbijad saaksid neid kasutada, kuid mürgised ja kahjulikud plastpakendikotid on endiselt korduvalt keelatud ning tarbijaohutuses on suured varjatud ohud.


Millised on meie jaoks paberi ja plasti asemel pakenditoodete eelised

Tarbijate seaduslike õiguste ja huvide kaitsmiseks tuletab jinxun Packaging Co., Ltd. tarbijatele meelde, et kilekottide kasutamisel peaksid nad õigesti aru saama järgmisest kolmest lihtsast meetodist heade ja halbade (mürgiste ja kahjulike) kilekottide tuvastamiseks. Üks on sukeldumise tuvastamise meetod. Kvalifitseeritud toidu kilekotid ujuvad veemahutis ja vaesed või kvalifitseerimata kotid vajuvad vee põhja. Teine on käetuvastusmeetod. Kvalifitseeritud toidu kilepakendikottide kvaliteet on käsitsi puudutades sile ja paindlik ning enamik neist on kvalifitseerimata pakenditooted, kui nad tunnevad end jäiga ja kleepuvana. Kolmas on süütetuvastus. Kvalifitseeritud kilekotte on lihtne süttida, sinist leeki, mürgiseid ja kahjulikke kilekotte ei ole lihtne süttida.