Keskkonnasõbralike plastmasside ja ringlussevõetud plastide

- Jan 28, 2021-

Keskkonnasõbralikud plastmassid on suur mõiste. Näiteks keskkonnasõbralike toorainete tootmist võib nimetada keskkonnasõbralikuks plastiks. Jäätmete ringlussevõtt paljunemiseks vähendab plastijäätmete teket. Seda nimetatakse ka keskkonnasõbralikuks keskkonnasõbralikuks plastiks või ringlussevõetud plastiks, mis raskendab tavalisi kilekotte. Lagunevaid plastisid, mis on lagunemistingimustega, võib nimetada ka keskkonnasõbralikuks plastiks. Mis on nende kahe vahel?


Keskkonnasõbralike toorainetega keskkonnasõbralike plastide tootmine

Tooraine tootmine on keskkonnasõbralik, nagu nimigi ütleb, et tootmisprotsessis ei lisata lisaks plastsubstraatide kasutamisele plastijäätmeid ega muid kahjulikke aineid.


Meie ettevõtte toodetud lagunevad plasttooted kuuluvad sellisesse keskkonnasõbralikusse plasti. See mitte ainult ei kasuta polüetüleenist plastikust substraat, mis vastab toidu pakendi hügieenilised standardid pluss toidu-klassi EBP lagunev alussegu, null lisamine ringlussevõetud materjalide ja mittetoksiline, See ei ole ärritav lõhn ja muudab polüetüleenplastikust, mis algselt võttis sadu aastaid laguneda looduses, laguneda vee, süsinikdioksiidi ja mulla orgaanilise aine vaid paar aastat looduslikes tingimustes ja pöörduda tagasi ökosüsteemi, et saavutada täielik lagunemine.


Ringlussevõetud plastmass

On öeldud, et prügi on vale ressurss, kuid paljud linnad on praegu silmitsi kriisi prügi piiramisrõngas. Ringlussevõetud plast on tööstuses nagu retrograadne. Ringlussevõtu väärtusega plasttoodete, näiteks joogipudelite, toidukottide, plastkondade jne ringlussevõtuga spetsiaalsete protsesside ja valemite abil võib "prügi" muuta masinaosadeks, -osadeks või muudeks eluruumideks.


Ringlussevõetud plasti protsess on aga suhteliselt keeruline ja hind on madal, nii et mõned ettevõtted kasutavad seda ära, mis viib mõnede kvalifitseerimata plasttoodeteni turul. Näiteks, kui me saame mõned plasttooted, on need väga teravad. Näiteks, kui te vaatate läbi kilekoti läbi valguse, võib olla palju musti osakesi, mis võib tähendada, et plasttoode on valmistatud plastijäätmetest.


Sel põhjusel peaksime oma igapäevaelus püüdma vältida taastatud plasti, et hoida toitu, ning kasutama rohkem toiduks kasutatavaid plasttooteid, et vältida kahjulikke aineid inimestele. Kaitstes endid, palume teil kaitsta ka meie ühist kodu, seades esikohale lagunevad ja keskkonnasõbralikud plasttooted.