Lagunevate kottide eelised

- Apr 16, 2019-

Kõik teavad, et lagunevate kilekottide tootmine on selle ühiskonna jaoks suuresti kaasa aidanud. Nad võivad lagundada plastist, mida tuleb lagundada 100 aasta jooksul, ja seda saab täielikult kahandada vaid 2 aasta jooksul. See ei ole ainult ühiskonna heaolu, vaid ka kogu maa õnne.

Biodegradable bags

Kuna plastide kasutamine toob meie elule mugavust, toob see kaasa ka katastroofi. Hommikusööki, mida sööme iga päev, pakendatakse kilekotidesse. Põllumajandustootjad kasutavad niiskuse säilitamiseks oma väljadel plastkile. Usun, et paljud meist kasutavad prügikotidena kilekotte. Kuidas käideldakse neid kotte pärast prügi kõrvaldamist? Kui jäätmekotid maetakse maa alla, kulub pinnase lagunemiseks ja reostamiseks umbes 100 aastat. Kui jäätmekotid põletatakse, tekivad kahjulikud aurud ja mürgised gaasid ning keskkond saastub pikka aega.


Plastkotid on paljudes riikides ja piirkondades keelatud või piiratud. San Francisco linnavolikogu võttis vastu seaduse eelnõu, millega keelati jaemüüjate, näiteks selvehallide ja apteekide kasutamine kilekottides. Sellistes linnades nagu Los Angeles, on valitsus käivitanud plastkottide ringlussevõtu kampaaniad. Mõned kohad Kanadas, Austraalias, Brasiilias ja teistes riikides on kehtestanud ka eeskirjad, mis keelustavad plastikust kottide ostmise või kasutavad neid kompensatsiooniks. Kuna plastikust põhjustatud reostus on kõigile nähtav, siis paljud plastilised organismid surevad plastide lämbumise tagajärjel ja mõned pakendatakse nende kehasse, põhjustades deformatsiooni. Need ohud toimuvad peaaegu iga päev, seega peame käivitama vastupanu ja looma vastupanu nendele asjadele - lagunevad kilekotid.


Biolagunevaid kotte võib lagundada 180 päeva jooksul süsinikdioksiidiks ja veeks looduslikus pinnases või tööstuslikus kompostis. Biolagunev materjal on ainulaadse töötlemistehnoloogia abil valmistatud polüestrist biolagunevatest toorainetest valmistatud keskkonnakaitsevahend. Sellel on mittetoksilisuse, bakteriostaasi, hallitusekindluse, mitteärrituse ja kompostuvuse omadused. Seetõttu on biolagunevatel kottidel ohutuse, tervise ja keskkonnakaitse eelised.


Ohutus, tervis ja keskkonnakaitse on madala süsinikusisaldusega elustiil, mida me praegu toetame. Biolagunevate kottide valimine aegade vajaduste rahuldamiseks on üldine suundumus. Oleme biolagunevate kottide professionaalne tootja. Tere tulemast meiega lisateabe saamiseks.