Ühekordselt kasutatava maisitärklise lauanõude lagunevate kopolümeeride struktuursed omadused

- Oct 20, 2020-

Ühekordselt kasutatavate maisitärklise lauanõude lagunev kopolümeer on igas väiksemas osas parem ruumiline struktuur: Kui lagunenud materjal laguneb, jagatakse kogu materjal üksikuteks purustatud geomeetrilisteks kehadeks ja nende geomeetriliste kehade molekulmass väheneb oluliselt , Loodus imendub kergesti. Tegelikus tööprotsessis on oluline lahendada:


Üks on jõud laguneva aine ja kogu aine vahel.

Kuna keemilistes muutustes ei ole tegemist kovalentse sideme jõuga ega ioonse sidemega, pole Newton&# 39 universaalne gravitatsioon kaugel toote tugevuse nõuetest. Seetõttu on lahendatud mikroskoopilises ruumis molekulidevaheliste jõudude võimaldamise probleem. See on laguneva kopolümeeri moodustamise raskuste esimene tuum.


Teine on lagunevate ainete ja üldainete lagunemise lahendamine.

Võtke näiteks tärklis ja PE. Esimene on tugev polaarne molekul ja teine ​​mittepolaarne molekul. Need kaks ei ole kokku sulanud ega ühildu, vaid on üksteisest lahus. Molekulide vaheline jõud on ühes vormis ja jõud on väike. Lahenduseks on nende kahe vahel ristsiduva aine, sideaine, pindaktiivse aine ja muude ainete lisamine. See on laguneva kopolümeeri moodustamise raskuste teine ​​tuum.


Muidugi, ühekordselt kasutatavate maisitärklise lauanõude tegelikku masstoodangusse sisenemisel tuleb seda täiendada spetsiifiliste initsiaatorite, ennastoksüdeerivate ainetega jne, nii et sünteetilise vaigu süsteemi struktuur oleks valguse, kuumuse, keemilise toime keemiline toime sõltumatu. hapnik ja mikroorganismid. Radikaalide ahelreaktsioon vähendab oluliselt selle molekulmassi, et saavutada sügav lagunemine.


Kahtlemata ei ole uues lagunevas vaigusegus traditsioonilised vaigud, näiteks plast, üks pidev struktuur. Uus segu peaks olema erinev mitmeosaline keha, mis on igal pool ligikaudu ühtlane ja kõikjal pidev. Lisaks sellele peaksid hea ruumi lähedal olema ka iga komponendi osakesed piisavalt väikesed.


Ühekordsel maisitärklisejahul on suur tähendus puidu säästmisel, metsaressursside ja looduskeskkonna kaitsmisel. Samuti võib see suunata plasttootetööstust oma tugeva tootmise alusel uutele toodetele üle minema.


Esimene ühekordselt kasutatava maisitärklise lauanõude tutvustus on siin. Usun, et kasutate asjakohaseid teadmisi oma tegelikus töös. Kui teil on sellega seoses mingeid vajadusi, siis palun tulge ostma.