Vähendada ühekordse ringlussevõtu kasutamist

- Jun 28, 2019-

Meie elus on palju ühekordselt kasutatavaid esemeid, mida võite leida mugavaks ja hügieeniliseks, kuid jäätmed on ettearvamatud. Nüüdsest on ühekordse kasutuse tagasilükkamine või kasutamise vähendamine suuresti kaasa aidanud keskkonnakaitsele. Vaatame ühiseid ühekordseid objekte ja eemale nendest.

Environmental protection

1, ühekordselt kasutatavad kilekotid

Kas ostate ikka supermarketist plastkotte? See mitte ainult ei raiska raha, vaid ka keskkonda. Vaheta keskkonnasõbralik kott, mis on nii moekas kui ka ökonoomne. See volditakse väikesteks tükkideks ja asetatakse kotti.


2, ühekordselt kasutatav pabertass

Tavaliselt mine välja ja tooge veekann, lisage vett igal ajal, ärge kasutage ühekordselt kasutatavat paberikuppi, visake see ära ja visake see ära, on tõesti raiskav. Tooge oma tassi teed ja leotage oma lemmik tee, hea ja tervislik.


3 ühekordselt kasutatavad tualetitarbed

Kui lähete hotellis viibima, kuigi hotell pakub ühekordselt kasutatavaid tualetitarbeid, ärge seda lihtsalt kasutage. Tooge oma hambahari, hambapasta ja rätik ärireisil või reisige, puhas ja mugav ning palju mugavam.


4, ühekordselt kasutatavad söögipulgad

Ühekordselt kasutatavad söögipulgad on suur jäätmed. Vajab aastaid või isegi aastakümneid, kui väike puu kasvab suureks puudeks, kuid puu kärpimiseks kulub vaid üks hetk. Söö sageli ära, tooge söögipulgad lusikas või kasutage kaupmehe poolt pakutavaid korduvkasutavaid söögipulgad. Lisaks tuleks kasutada ühekordselt kasutatavaid lõunakaste.


5, ühekordselt kasutatavad jalatsikatted

Tee oma kinga kate vanade riiete ja vanade kardinatega. Laev ei ole keeruline, saate ka oma laeva külalistele näidata.