Kuidas teha biolagunevaid toiduainete konteinereid

- Jan 03, 2019-

Tehnoloogia parandamine ja sotsiaalse arengu nõuded on tekitanud tõsiseid muutusi biolagunevate toiduainete konteinerite kategoorias, vaht-lõunakastide kõrvaldamises ja erinevate keskkonnasõbralike lõunasöökide tekkimises.

Biolagunevad toiduainete mahutid erinevad vahtplastikarpist. See võib aja möödudes laguneda ja see ei puhasta keskkonda. See on keskkonnale vaenulik toode. Lagunevate lõunakastide, teiseste toorainete ja koostisainete tarbimine on järgmine: 60-70 kollast bambuskiudu, 30-40 õlle kiudaineid, 2-4 dekstriini, 0,1-0,2 monoglütseriidi, 45-55 kaltsiumkarbonaati, 0,1-0,3 sidrunhapet, 1-2 booster, 3-4 õli tõrjuv ja 4-5 hüdroisolatsiooni vahend.

Pärast nende kaalude originaalsete materjalide ettevalmistamist peatab algus laguneva lõunakasti tarbimise. Esiteks pulbitakse kollane bambuskiud ja õlgkiud ning dekstriin peatatakse segamise peatamiseks. Pärast segamise keskmist võib monoglütseriidi ja sidrunhapet alandada ning sidrunhappe toime on pH reguleerimiseks. Pärast seda osaleb ta täiteaine kaltsiumkarbonaadi, tugevdava aine, õli tõrjuva ja veetõrjuva keskmise segamisel. Huixini ühekordselt kasutatavate keskkonnakaitseklaaside tootjate algusetapp on valada need segud lõunakarpide vormidesse, et lõpetada pressimise vormimine, ning teha lagunev lõunasöök, millel on tugev soojus, kuumakindlus, külmakindlus, happe- ja leelisekindlus ning hea tugevus. Lagunev lõunasöök oli maetud 2 nädalat ja seejärel alguses lagunenud. See lagunes 8 nädala jooksul ning see oli ohutu ja keskkonnasõbralik.

biodegradable food containers