Kuidas hinnata ühekordseks kasutamiseks mõeldud lauanõude kvaliteeti!

- Sep 11, 2020-

Kui ostate kaasavõetavaid või kaasavõetavaid suupisteid, ei saa te vältida ühekordselt kasutatavate lõunakastide kasutamist. Selle algne eesmärk on viia toitu mugavalt ning olla puhas ja hügieeniline. Mõned hoolimatud tootjad, ajendatuna huvidest, kasutavad ebakorrapäraseid tootmisprotsesse ja kasutavad mõningaid tooraineid, mis ei vasta tootmisetiketile, mille tulemuseks on praegune ühekordselt kasutatav lauanõude turg Toodete kvaliteet on kohati erinev ja igapäevaelus eiravad paljud ärikasutajad sageli ühekordselt kasutatavate lõunasöögikastide kvaliteeti. Paljudes restoranides ja suupiste baarid tänapäeval on palju erinevaid ühekordselt lõunasöök kastid, nagu vahustatud, paber, läbipaistev plast ja muud liiki tooteid. Mõned tooted, mis ei ole kvalifitseeritud on ka palju.

Ühekordsete lõunakastide eristamiseks on neli võimalust: vaatamine, kuulamine, küsimine ja

Vaata: vaata lõunasöögikarbi välimust ja pinda. Paljud halva kvaliteediga toidu kastid saab eristada välimus, kas see on paber või plast. Võtke näiteks plastikust tüüpi lõunakarp, hea lõunakarbi pind on väga sile ja läbipaistvus on väga kõrge. Pinnal ei ole lisandit ja üldine kuju tundub väga harmooniline. Kulude säästmiseks kasutatakse halvemat lõunakarpi sageli halva kvaliteediga materjale, madalat läbipaistvust ja näeb välja nagu lisandid, üldist kuju on lihtne muuta, lihtne deformatsiooni.

Lõhn: halb lõhn on suurepärane omadus halvem atalaalid kastid, mis kahtlemata annab meile hea identifitseerimise seisukorras. Hea lõunasöök kastid on maitsetu või väga kerge maitse, ja mõned halvem toidukastid, tänu materjalile, kiirgab suur lõhn. Isegi kui see on välja võetud pikka aega, see on veel see maitse.

K: See on küsida edasimüüjatele mõned vajalikud küsimused, kui osta ühekordselt lauanõusid. Esiteks kinnitage, kas lõunasöögikarpi toodab tavaline tootja. Teiseks kinnitage, et tootel on QS-sertifikaat, ja seejärel kinnitage toote tootmisstandard. Kui teate rida, võite küsida tootmises kasutatud toorainet.

Lõika: tunne käsi tunne, siledus ja kõvadus. Hea toidu kastid teha head tööd siledus ja kõvadus, samas halva kvaliteediga toidu kastid võivad tunda halb sujuvus ja kõvadus, ja nad ei ole piisavalt tugev. Võite tunda ka teraline tunne, kui te tunnete seda hoolikalt.