Lagunevad lauanõud on populaarsust kogumas

- Apr 13, 2020-

Keskkonnakaitsest on saanud suur teema, mille pärast muretseb kogu ühiskond. Tänapäeval on Hiina ökoloogilise keskkonna juhtimist juba kiirendanud. Ma kardan, et kõik, kes firmat juhivad, teavad eelmise aasta sulgemiskorraldusi ja tootmise limiitide tellimusi. Valitsuse eesmärk on kaitsta Atmosfääri ei saastata. Seetõttu on rohelise mõiste viimastel aastatel olnud inimeste seas pikka aega populaarne, näiteks rohelised reisid, rohelised ehitised jne. Täna räägime rohelistest lauanõudest.

Pärast töötlemist tekkinud reostus on minevikPikka aega minevikus on Hiina 0010010 # 39 majanduse ja tööstuse arendamise viis kõigepealt reostada ja seejärel seda ravida. Inimesed tegelevad praegu ökoloogilise keskkonna kaitsmisega. Vana tee minevikus pole enam teostatav. Inimesed on juba alustanud valge saasta rünnakut, et mitte öelda, et ühekordselt kasutatavate kilekottide, ühekordselt kasutatavate söögikarpide kasutamine keskkonnasõbralike käekottide juurde jne. Rahvusvahelist üldsust vaadates on paljud riigid väljastanud plasttoodete plastpiiranguid. Näiteks keelas Inglismaa kuninganna eelmisel aastal kuninglikel plastikutest õlgade ja plastnõude kasutamise.

Rohelisi lauanõusid hinnatakseTänapäeval on inimesed teadlikumad keskkonna, ökoloogia ja looduse kaitsmisest. Toidu ja joogi osas on järk-järgult täiustatud ja vähendatud ühekordselt kasutatavate söögipulgade kasutamist ja ühekordselt kasutatavate lõunasöögikastide kasutamist. Tähelepanu ja kasutamine.

Lagunevad lauanõud viitavad mikroorganismide (bakterid, hallitusseened, vetikad) toimele looduskeskkonnas, mis tähendab, et mikroorganismide ensüümide (bakterid, hallitus, vetikad) looduskeskkonnas toimuvad biokeemilised reaktsioonid, põhjustades hallituse välimus olemusliku kvaliteedi muutmiseks. Lõpuks moodustuvad süsinikdioksiid ja vesi.

Meie ettevõte on professionaalne biolagunevate lauanõude tootja Hiinas. Kui vajate, võite pakkumise saamiseks igal ajal meiega ühendust võtta.