Kuivatatud tärklisest valmistatud söögiriistad

- Oct 30, 2018-

Ühekordselt kasutatav maisitärklisega lauanõud sisaldavad peamiselt ühe korra kolme tükki (plaat 1, kauss 1, suu tass 1); neli komplekti (plaat 1, kauss 1, lusikas 1, tass 1); viis tükki (plaat 1, kauss 1, lusikas 1, tass 2), erineva suurusega lõuna kastid, kettad, kausid ja kruus ja nii edasi. See sobib toitlustusettevõteteks peredes, hotellides, raudteedes, lennunduses ja nii edasi.

Ühekordselt kasutatav maisitärklisega lauanõud ei ole mitte ainult inimese keha suhtes ohutud, ohutud, lõhn ei ole, vaid ka veekindel, õlikindel ning külm ja kuum. See peaks olema külmkapis külmas ja seda võib mikrolaineahjus kuumutada. See on kõrgem kui samasugune tärklisel põhinev modifitseeritud toode hinnasuhtes. Ühekordselt kasutatav maisitärklise lauanõud võivad tõhusalt kõrvaldada üha tõsisemat valget saastust, mida põhjustavad plasttoodete lagunemise suutmatus, mis vastab ringlussevõtu majanduse ja ökoloogilise põllumajanduse nõuetele.

Ühekordselt kasutatav maisitärklise lauanõu materjalitoode: üks kord 3-6 kuud võib toodet halvendada, tootekategoorial on vesi, tass, supi kauss, õhtusöögi kast, nuga ja kahvliljon ja nii edasi.