Miks biolagunevad kilekotid on kergesti rikutud

- Oct 30, 2018-

(1) looduslik polümeer muutmise meetodit. Nt tärklis, tselluloos, kitiin, ligniini ja merevetikate looduslike polümeeride kasutatakse toorainena keemiliselt muuta ja copolymerize need molekulid sünteesida plasti, mis on kergesti biolagundatav.

(2) keemilise sünteesi meetod. Mis kujutavad looduslik polümeer struktuur, lihtne vee molekuli, reaktiivne rühma näiteks amiid-rühma, peptidüül grupile alates ester grupp oleks ostutellimusega seotud plastikust polümeeri ahela ja need sisaldavad ühend on sarnane füüsiline valku, rasva, lihtne olla biodegraded struktuuri fragment.

(3) mikroobse fermentatsiooni meetod, paljude mikroorganismide abil saate teatud orgaaniliste ainete süsiniku allikana polüester ja teel, polüsahhariide, mis kergesti lagunevad ja veelgi taaskasutatav.

Kuid erinevad struktuuri plasti ja mõned spetsiaalseid lisandeid, mõned plastmassid ei sobi ringlussevõtmiseks; mõned plastdetaile töödeldakse killud on esialgu selgitatud ja ka looduses lagunemine on väga aeglane, mida ei saa täielikult lahendada "võimalikust ohust" keskkonnale. . Seega ühelt poolt, samas kui kontrolli "valge saaste", teiselt poolt, see peaks aktiivselt ära hoidnud uus "valge saaste" allikad. Selleks, Hiina keskkonnakaitse osakond tegi ettepaneku et vältimise ja valge reostuse peaks põhinema põhimõttel "reklaami- ja hariduse alustalaks tugevdada haldus on tuum ringlussevõtu peamine vahend ja toodete asendatavus täiendada".