Mis on kilekotid

- Oct 30, 2018-

Lagunevad kilekotti on ühekordseks kasutamiseks mõeldud ostukott, mis laguneda ja lagunevad kergesti.

Kilekotid saab jagada kahte kategooriasse tooraine ja lagunemine tegurid.


Üks on valmistatud polüetüleenist plastist, segatud tärklis ja teiste biolagunevate, tuntud ka kui biolagunevad kilekotid. Seda kilekotti lagundatakse peamiselt mikroorganismide toimel.


Teist tüüpi kilekotti on peamiselt valmistatud polüetüleenist plastist, nagu photodegradant ja kaltsiumkarbonaadi mineraal pulber segada, ehk photodegradable kilekotti. Seda kilekotti lagundatakse päikesevalguse mõjul.


Kilekotid on tähistatud RECYCLE või Hiina ökomärgised.

Välisriikides lisada üldiselt "EPI" keskkonnakaitse märke.

Nüüd turul, lagunev plasti on peaaegu mingit kilekotid üldiselt väga hägune, piimjas valge väga paks tunne, nagu kanep, nagu paber, palju paksem kui üldist tekstuuri kilekotte, palju kaalu. Kokkuvõttes on väga mahukad ja tundub kallis. See on nagu värske valmimisajaga film külmkappi.


Esiteks, plastikust kotid, et kas looduslikult lagunevad looduskeskkonnas on kilekotid, vastupidi, nad ei ole.


See on omamoodi kilekotti, mis vastab riikliku standardi GB/T21661 – 2008. Seda nimetatakse keskkonnakaitse kilekotti. Keskkonnakaitse kilekotti sisaldab ümbertöödeldud kilekotti ja uue materjali kilekotti. Kilekotid lagunevad alussegu nimetatakse käigus toodavad kilekotte, kilekotid, mis kas lagunevad automaatselt pärast 90 päeva kooskõlas teatavate tingimustega. Kotid on valmistatud kile on üldiselt nimetatakse kilekotte. Tavaliselt me kasutame kilekotte: mugav kotid, supermarket kotid, käekotid, korter kotid, kilekotid, hobune rihmad ja Loe kotid.


Kaks. Kilekotis, mis võib kiiresti pärast päikese käes sulanud. Kaudu riiklike keskkonna kaitse toote kvaliteedi järelevalve ja kontrolli keskus kontrollib, on kõik näitajad toodete saavutatakse või ületatakse riigi poolt sätestatud kvaliteedistandarditele. See on hügieeni, mürgisuse ja mitte-reostuse ja on üks kõige arenenum keskkonnakaitse tooteid Hiinas. Mürgine polüolefiinist vaik, lisades lagunevad materjalid ja muudest tehakse seda lagunevad kilekotti. Tema tulek tõi lootuse vähendamiseks või kõrvaldamiseks valge saaste.


Kolm, pärast kasutamist, sooritab kaks ümbertöödeldud plastikust kotte.