Mis on PLA materail

- Dec 18, 2019-

PLA lauanõud , näiteks ühekordselt kasutatavad lauanõud nagu noad, kahvlid, lusikad, kausid, kraanikausid, tassid, värsked kandikud, sushi-kondiitrikarbid ja muud toidunõud ning tööstuslikud pakendid. See toode ei sisalda PE, PP, PS, PVC, PET koostisosi. See on mittetoksiline ja saastevaba roheline toode, millel on järgmised omadused:


1. Puhta PLA materjali hügieeniline ja ohutu kasutamine, ühekordne kasutamine ilma puhastamiseta, takistab tõhusalt nakkushaiguste ristnakatumist.


2. Ökonoomne ja praktiline See toode on kergest materjalist, hõlpsasti kombineeritav, hõlpsasti lahtivõetav, ühekordne kasutamine, kiire ja mugav.


3. Läbipaistvustoodetel on suur läbipaistvus ja nad tunnevad sisemiste toodete kvaliteeti välimuse järgi vahetult. Koos peene trükkimisega, mis on praktiline ja nauditav, on see parim tasuta reklaam.


4. Roheline keskkonnakaitse, puudub saastefunktsioon.


Vastake sertifikaadile: Ameerika AST D6400 standard, Ameerika komposteeritava sertifikaadi saanud Ameerika lagunevate materjalide assotsiatsioon (BPI); Vastab EL EN 13432 standardile, on saanud AIB-Vincotte kompostimissertifikaadi; Euroopa 2002/72 / EÜ toiduga kokkupuutumise ohutuse sertifikaat; Jaapan JHOSPA toiduga kokkupuutumise ohutuse sertifitseerimine; USA toidu- ja ravimiameti (FDA) toiduga kokkupuutumise ohutuse sertifikaat (FCN).


Roheliste tarbekaupade süstimisnõud tarnivad PLA polüpiimmaisist keskkonnasõbralikke plastnõusid, PLA polüpiimhappe keskkonnasõbralikke lauanõusid, PLA maisi keskkonnasõbralikke lauanõusid, PLA lauanõusid, polüpiimhappe lauanõusid, bioplastist lauanõusid, biolagunevaid, maisi pikaajaliselt kasutatavaid keskkonnasõbralikke lauanõusid PLA polülaktaat hape Keskkonnasõbralikud lauanõud Biolagunev plastist keskkonnasõbralikud lauanõud Toote tutvustus See toode on valmistatud maisist ja muust toorainest. See on valmistatud taastuvate ressursside 100% teaduslikust ja tehnoloogilisest kaevandamisest PLA (Polyactic Acid polylactic acid). lauanõud. See toode on looduslikult lagunev fotosünteetilistes ja lagunevates keskkonnatingimustes. Erinevalt traditsioonilistest plasttoodetest, mille toorainena kasutatakse naftat, on see kuumutamisel toksiline. See ei ole looduslikult lagunev, välja arvatud taastumatud ressursid.


Maa keskkonna eest hoolitsemiseks ja pere tervise kaitsmiseks kasutage PLA maisist valmistatud keskkonnasõbralikke lauanõusid. Otsime toorainet, mis pole absoluutselt mürgine ja mida saab aasta-kahe jooksul pärast äraviskamist laguneda veeks ja süsinikdioksiidiks ning muuta maisi lauanõudeks. See on PLA polüpiimhappe bioplast ja eelistame oma toodet nimetada "maisist valmistatud". Mais uueneb aastast aastasse, ammutab selle olemuse ja kasutab seejärel kõrgtehnoloogiat kõrge temperatuuriga vastupidavate, suure molekulmassiga bioplastide kondenseerimiseks ilma plastifitseerivate lisanditeta. See on pressitud lauanõudesse ilma igasuguse toksilisuseta. Sobib rohkem imikutele ja väikelastele. PLA (piimhappe) mais (biolagunevad) keskkonnasõbralikud nõud (pikaajaline kasutamine, kõrgläige, suurepärane kuumakindlus)


Toote nimetus: PLA maisist valmistatud keskkonnakaitse lauanõude seeria Materjal: Polüpiimhape PLA Lagunev tooraine (ekstraheeritud puhtast naturaalsest maisist) Temperatuur ja kuumuskindlus: -20 ° C kuni 120 ° C 4. Toote kasutamine: Lauanõud toidu hoidmiseks Toode 5 Toote sisu: PLA maisi keskkonnasõbralik kauss, PLA maisi kruus, PLA maisi ökopöögipulgad, PLA maisi öko lusikas, PLA maisi keskkonnasõbralik õhtusöögi taldrik, PLA maisi laste täiendav toidu jahvatussari, PLA maisi lastetreeningu seeria 5- tükkide komplekt, PLA mais Laste libisemiskindlad seeria 5 tükki. 6. Toote sertifitseerimine: läbinud Euroopa SGS sertifikaadi, plastifikaatori, bisfenool A ja raskmetallide jäägid puuduvad. 7. Maisi lauanõud on valmistatud puhtast köögiviljatärklisest, mis on omamoodi otse söödav toode, mis on kergemast maisi lauanõudest kergem.