Millised on ühekordselt kasutatavate lennukaupade kasutamise eelised

- Feb 09, 2019-

Millised on ühekordselt kasutatavate lennundustarvete kasutamise eelised? Üldiselt on vahustatud lõunasöögi kasti kvaliteet hea, sest sulamistemperatuur võib olla kuni 150 ° C, lisatud aine ei ole kerge liigutada. Aga nüüd turul on enamik ühekordselt kasutatavatest vahtplastikastidest kahele aspektile kahjulikud kehale. Ühelt poolt kasutavad tootjad kulusid vähendavate materjalidena materjalijäätmeid, teiselt poolt osalevad tootjad paljudes odavate lisandite kasutamises vahutamisprotsessis, nagu fluorestsentsvalgendaja, talkipulber jne. Kõik need aitavad kaasa söögikasti stabiilsuse vähenemisele, mis on samuti tundlik toksiinidele.

Xiaobian Sharing: Aga pakenditehnoloogia osas, kui kartongi ei kasutata pakkematerjalina, ei saa vaakumplasti moodustamise tehnoloogia konkureerida teiste töötlemismeetoditega. Tolmuimeja vormimise peamiseks eeliseks on inseneritööstus. Komposiitlehtede, vahtplekkide ja trükitud lehtede valmistamise toodete puhul tuleb vaakum-imimisvormimismasin asendada vormide sobiva muutmisega. Õhukese seinaga tooteid saab vaakum-vaakumiga vormida suure sulamisviskoossusega lehtedega, samal ajal kui sama seina paksuse sisseviimiseks on vaja madala sulamistemperatuuriga graanuleid. Väikese hulga plastosade puhul on eelistatud vormi maksumus veel üks vaakum-imivormide eelis, samas kui suure hulga osade puhul võivad tooted saavutada väga õhukese seina paksuse ja vaakum-imamisvormimismasina kõrge väljundsuhe on väga kasulik.

Ühekordselt kasutatavaid kristallist lauanõusid kasutatakse peamiselt hotellides, restoranides ja teistes toitlustussektorites. Pärast tavapäraste portselanitarvete kasutamist on selle ebakindluse tõttu väga ebamugav. Ja ühekordselt kasutatavad kristalltooted ei pea kaaluma, kas see on pärast kasutamist kahjustatud, ühekordne kasutamine, pärast kasutamist ainult ringlussevõtuks, mitte uuesti puhastada, pakendada, taaskasutada, nii et toitlustustööstus pärast tarbijate kasutamist võib olla mugavam puhastada, ei pea hoolikalt koguma lauanõusid ja kuna ühekordselt kasutatavad kristalltooted on kerged, ei pea neid lauanõusid transportima.

Sotsiaalse ja majandusliku arengu kiirendamisega on oluliseks osaks meie igapäevasest tarbimisest muutunud materiaalse elatustaseme pidev paranemine, mugavusruum ja kiiresti liikuvad tarbekaubad. Üha enam inimesi läheb restoranidesse, et kutsuda külalisi, kogunemisi ja nii edasi. Toitlustusteenuste sektor laieneb ka mahus ja koguses. Tarbijad nõuavad üha enam toitlustamise hügieeni ning toitlustusainete desinfitseerimine on kaitsev. Tervisekontroll ja juhtimine on muutunud järjest olulisemaks.

PVC lehel on kõrge tugevus ja seda ei ole kerge põletada. Põletamisel tekib kloorgaas, mis mõjutab keskkonda. PVC on kerge soojendada. Seda saab tihendada tihendusmasinaga ja suure tsükliga. See on läbipaistvate plastikust imenduvate toodete tootmise peamine tooraine. PVC-leht on laialt levinud ja populaarne materjal. PVC-kile võib jagada keskkonnakaitseks ja mitte-keskkonnakaitseks. Seda saab valmistada läbipaistvaks, värviliseks, antistaatiliseks, kullatud, flokeerivaks ja muuks plastikust imendavaks pakendiks. Selle põhiomadused on suur läbipaistvus, hea pinna läige, vähesed kristallpunktid, väikesed veemärgid, laialdane kasutus, tugev löögikindlus ja lihtne moodustada. Tooteid kasutatakse laialdaselt mänguasjades, toidus ja muudes toodetes. Elektrooniliste toodete, meditsiini, elektriseadmete, kingituste, kosmeetika, kirjatarvete ja muude toodete pakendamine.

Kasutamisprotsessis on selle eelised madalad hallituse kulud, lühike valmistamisaeg, kõrge tootmistõhusus, mitmesugused erikujulised pakendid ja läbipaistvad pakendid, et lahendada paberi, metalli ja muude pakenditoodete puudused ning teerajaja disain Impordipakendi kasti kasutusele võtmine lahendab null-kraadi eemaldamise ja paksu kile imemisvormide kitsaskohtade probleemi ning võib töödelda kuni 3 mm paksust kilet. Tooraine parandamine ja innovatsiooni ulatuslik rakendamine muudavad mulje, et imemist saab kasutada ainult sisepakendina. 3D-reljeefi ja pinna nikerdamise tehnoloogia kasutamine rikastab välimuse avaldumise efekti, vähendab trükivärvi ja liimi kasutamist, vähendab keskkonnareostust ja kaitseb töötajate tervist.

Shengzhou Imadel Trade Co., Ltd.

www.szimadelbio.com

E-post: jasonzhu@szimadel.com