Tärklise biolagunevad ühekordsed söögiriistad

- Oct 30, 2018-

Hiina põllumajandusteaduste Akadeemia ja Pekingi Tainik teadus-ja tehnoloogiakeskuse uurimisinstituudid on edukalt välja töötanud selle "tärklise biolagunevad ühekordsed nõud" biokeemiliste tehnoloogia põhimõtted välja töötatud pidades silmas välis tootmisharu tehnilisi omadusi. See põhineb peamiselt maisitärklis või muust ja võivad täielikult laguneda pärast hülgamist.

Kuna toode on kõrge sisu tärklise nõud ja see on ainus toode Hiinas, mis vastab riiklike standardite (GB/18006.1-1999), on ta läbinud Hiina keskkonna kaitse Akadeemia Testing Center riigi keskkonna Kaitse haldus oma tegevuse ja tervis. Näitajad jõudnud siseriiklikele standarditele. Lisaks toote kasutab toorainena maisitärklis ja ei ole jäätmete ladestamine tootmisprotsessis, nii, et see ei saasta keskkonda. Väärib märkimist, et tootel on mitmeid tehnilisi rakendusi ja seotud tehniliste näitajate tapasaadusi ei piirdu nõud välja. Seda saab toota nagu lillepotid ja tuhatoosid, kasutades selle kiiret lagundamist ja toitainete omadusi. Pärast seda, kui kari on söödavad, võivad kiiresti laguneda looduses ja mullaviljakuse suurendamiseks kõrvaldatakse. Toote tootmise põhitooraine on maisitärklis, mis lisatakse rohkem kui 90% ulatuses ja abistava materjali eemaldatakse taime osa nii tootmiskulusid on madal. Samal ajal tootmisprotsess on lihtne ja seadmete investeering on väike. Aastane toodang 25 miljonit, seadmete investeering on ainult 960,000.

Statistika kohaselt vastavate asutuste, 2001, riik võtab enda alla 20 miljardit ühekordsed nõud. Välisriikides, ühekordsed nõud, arenenud riikides, Aasias ja Lääne-Euroopa üksi aastane nõudlus ületab 80 miljardit. Pekingi Tainik teadus- ja kaubanduskeskus on kutsutud liituma.