Söödavad lagunevad tassi võib asendada ühekordsed topsid

- Oct 30, 2018-

Paberi tassid, paberi kausid, mugav ostmine, ühekordselt chopsticks ja ühekordsed Laudlinad restoranis söömine joomine... Ühekordsed nõud on nüüd vajalik inimeste elu. Väikesed restoranid, ühekordsed nõud kõrvaldab nõudepesu tööjõu ja vee maksumust ja jagada seda iga toidukorra maksumus ei ole väga suur. Mõned inimesed, ühekordsed nõud on mugav pakkida ja seda on võimalik vältida, kasutades sama nõud inimestega, kes ei tea. On öeldud, et Hiina tarbib kümneid miljardeid aastas ühekordsed nõud.

Kuigi enamik inimesi teab, et ühekordseks kasutamiseks ettenähtud tooted ei ole väga puhas ja on väga saastavad keskkonda, sünnivad need Ühekordsed tooted mugavuse.

Ühest küljest on mugav, teiselt poolt, on tõepoolest liiga palju reostuse keskkonda. Nii paljud inimesed kaalub, mida need asjad ei saasta keskkonda mugavust nende omadusi muutmata?

Hiljuti loodud kaks kolledži üliõpilased Parsons School of Design New Yorgis, lahendada plasttopsidele keskkonnareostuse Loliware kasutatava tassi. Sellist vett tassi võib asendada agar asemel plastist. See võib segada mõned maitsed erinevad värvid ja maitsed. Maitse maitseb nagu puu candy. Agar komponent võib pakkuda rikas toitumine taimed, nii tass visatakse pinnasesse ja tehakse lagunemise. See ei kahjusta keskkonda. Öeldakse, et kaks kolledži üliõpilased on želatiin ja materjal testitud ja leitud, et sedalaadi värvitu ja lõhnatu merevetikad taimse liimi võib vastata visuaalne mõttes sarnane klaas. See on plastikust ühekordsed topsid, reguleeritav värv, kui parem stabiilsus ja saab nagu kommid. Maitse, on oluline olla lagunevad ning keskkonnale ohutu.

Üha rohkem inimesi on pidades tähtsaks keskkonnakaitse ja agar ühekordsed topsid saavad tähelepanu, sest see materjal on usaldusväärsem kui varasemad katsed ja asendada ühekordsed topsid. Ainus allesjäänud puudus on, et hind ei ole lähedased inimesed. Loodan, et toota taskukohaste ja keskkonnasõbralik ühekordsed nõud asendab varajane. Usun, et see päev ei ole liiga kaugele.