Meditsiiniliseks pakendiks olevad lagunevad materjalid

- Oct 30, 2018-

Tehnoloogia pideva arendamisega on välja töötatud mitmesuguseid tooteid lagunevate plastide jaoks. Ühiskonna arusaam degradeeritavatest materjalidest süveneb, nõudlus kasvab, turgude aktsepteerimine kasvab ja lagunevate plastide kasutamine farmaatsiatööstuses muutub üha laialdasemaks. See uus biolagunev pakend laguneb automaatselt vette, süsinikdioksiidiks, anorgaanilisteks sooladeks ja biomassi energiaks pärast seda, kui neid töödeldakse spetsiaalsete protsessidega. Seda kasutatakse farmaatsiatööstuses, et edendada farmaatsiatööstuse paremat arengut.


Traditsioonilised plasttooted versus biolagunevate plastidega

Traditsiooniliste plasttoodete tooraine on polüetüleen, mis on tihedalt seotud inimeste igapäevaeluga. Tema madal hind, mugav ja praktiline on kõige levinum ja laialdaselt kasutatav tarbekaup. On vaieldamatu, et see toob mugavuse inimeste elule, kuid mugavus toob kaasa pikaajalise kahju. Traditsiooniline plastiline struktuur on stabiilne, looduslikud mikroobid ei lagunevad kergesti ja ei eralda looduslikus keskkonnas pikka aega. See tähendab, et kui plastijäätmeid ei taaskasuta, muutub see keskkonda pikaks ajaks saasteaineks ja koguneb, mis toob keskkonnale suurt kahju.


Lagunevast plastikust on inimese ja keskkonnasõbralikud taimede õlgedest valmistatud tooted, erinevalt kolmest sünteetilisest plastist. Lagenenud plastikjäätmed võivad bioloogilise keskkonna toimel iseenesest laguneda. See on inimestele ja keskkonnale kahjutu ning kuulub rohelisse pakendisse.