Biopõhine toidukonteiner

Biolagunev ja kompostitav Sobib kuumade ja külmade toitude jaoks. Mikrolaineahjus ja külmkapis ohutu Parem alternatiiv traditsioonilistele plast- ja vahttoodetele.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Omadused:

Biopõhine toidumahuti on valmistatud maisitärklise materjalist, mis päästis piiratud naftaallika. pärast kasutamist võite visata lähimasse prügilasse. see toidukonteiner suudab 90 päeva jooksul täielikult kompostida, jätmata jäätmeid.

Sugarantsimass on täiesti 100% kompostitav. laguneb optimaalsetes tingimustes 6–12 nädala jooksul (kodus kompostimine või tööstusrajatised). Kvaliteetne kompostitav pakend on testitud, sertifitseeritud ja vastab OK Compost ja BPI nõuetele.

Üksus Biopõhine toidunõu
Kasutamine toidu ladustamiseks, kiirtoidupoe jaoks
Värv Lilla või teie soovi järgi
Suurus Nagu soovid
Funktsioon 100% biolagunev
Üksikasjad pakkimises 1000 kohvrit / karp
MOQ 5000 kasti
Sertifikaadid BPI, FDA, OK Kompost, EN31432
Igapäevane mahutavus 400000 tk

biopõhine toidukonteinerBPI sertifikaat

tööpood

about

Meist

SHENGZHOU IMADEL TRADE CO., LTD - ainulaadne ühekordselt kasutatavate roogade rida, mis on 100% kompostitav - muutes selle teie jaoks õigeks ja meie planeedi jaoks õigeks. SHENGZHOU IMADEL TRADE CO., LTD pole mitte ainult atraktiivne ja vastupidav - see on spetsiaalselt loodud töötama traditsiooniliste söögikordade süsteemides.Hot Tags: biopõhised toidukonteinerid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük

Küsitlus

You Might Also Like