Bambusest söögiriistad

Bambusest söögiriistad

Biolagunev ja kompostitav Sobib kuumade ja külmade toitude jaoks Mikrolaineahjus ja külmkapis Parem alternatiiv traditsioonilistele plast- ja vahutoodetele.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Funktsioonid:

  • Bambusest söögiriistad on valmistatud bambusest, mis päästis piiratud õliallika. pärast kasutamist võite visata selle lähimasse prügimäele. see suudab 90 päeva jooksul täielikult komposteerida, ei jäta jäätmeid.

  • Bambusest söögiriistad on täiesti 100% kompostitavad. Lagunevad optimaalsetes tingimustes (kompostimine kodus või tööstusrajatistes) 6–12 nädala jooksul. Hea kvaliteediga kompostitavad pakendid on testitud, sertifitseeritud ja vastavad OK Compostile ja BPI-le.

  • Meie bambusest söögiriistad sobivad mitmel korral: pidude pidamiseks, rohimiseks, grillimiseks, baariks, samuti lastele ohutuks.


ÜksusBambusest söögiriistad
Kasutaminetoiduainete ladustamiseks, kiirtoidupoeks
VärvLilla või teie soovina
SuurusNagu soovite
Tunnusjoon100% biolagunev
Pakendamise detailid1000 ümbrist / karp
MOQ5000 kasti
SertifikaadidBPI, FDA, OK kompost, EN31432
Päevane maht400000 tk

B4BPI Certificate

work shop

about

Meist

SHENGZHOU IMADEL TRADE CO., LTD - ainulaadne ühekordselt kasutatavate nõudekomplekt, mis on 100% kompostitav - tehes sellest õige valiku teie jaoks ja õige valiku meie planeedile. SHENGZHOU IMADEL TRADE CO., LTD pole mitte ainult atraktiivne ja vastupidav - see on spetsiaalselt loodud töötama traditsioonilistes söögikordades.Hot Tags: bambusest söögiriistad, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük

Küsitlus

You Might Also Like